بررسی مسایل و مشکلات آب شرب روستای قزلداش شهرستان خوی

  • ۵
image_pdfimage_print

با حضور بخشدار ، رئیس اداره آب و فاضلاب بخش صفائیه ، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای قزلداش مسایل و مشکلات آب شرب آین روستا بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ،در ابتدای  این بازدید  بخشدار صفائیه ضمن تقدیر و تشکر  از زحمات حسن راه  رئیس اداره آب و فاضلاب بخش صفائیه توجه ویژه به زیرساخت های آب شرب روستاهای بخش صفائیه  را جز اولویت ها و اقدامات اساسی خواند.

توحید کاظم پور به مشکل آب شرب روستای قزلداش اشاره کرد و افزود : با توجه به کاهش بارندگیها و خشکسالی سطح ایستابی آب های زیر زمینی پایین رفته و تامین آب را با مشکل روبرو کرده است .

در ادامه حسن راه رئیس اداره آب و فاضلاب صفائیه گفت : به علت خشکی چشمه این روستا تامین آب روستای قزلداش توسط تانکر آبرسانی صورت می گرفت که با تلاشها همکاران منشا جدید شناسایی و آب چشمه تازه به مخزن انتقال داده شد و مردم این روستا در حال حاضر مشکلی جهت استفاده از آب شرب ندارند .

در ادامه دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای قزلداش گزارشی از مشکلات موجود در حوزه آب شرب روستا  ارائه دادند که ضمن جمع بندی مقرر شد پیگیری و اقدامات لازم در خصوص حل مشکلات مطروحه توسط اداره آب و فاضلاب بخش صفائیه  بعمل آید.

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.