• ۵
image_pdfimage_print

تشریح عملکرد شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی در دولت سیزدهم بمناسبت هفته دولت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی عملکرد یک ساله این شرکت در دولت سیزدهم را بمناسبت هفته دولت تشریح کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ،یداله سلطانی گفت : هفته اول شهریور ماه که بنام هفته دولت نامگذاری شده یادآور خاطره ی دولتمردان شهید رجایی و باهنر می باشد. وی افزود : بدین منظور هر ساله این شرکت در راستای ارج نهادن به مقام والای این شهیدان اقدام به تشریح عملکرد  این شرکت می کند .

سلطانی افزود : در طول یکساله دولت مردمی ، ایران قوی این شرکت با توجه به ماموریت ها و وظایف خود اقدامات مهمی انجام داده که در قالب جهاد تبیین تشریح می شود .

وی تصریح کرد : از ابتدای شهریور ماه سال گذشته تا اول هفته دولت امسال ۵ هزار و ۲۶۰ فقره انشعاب آب و فاضلاب جدید در شهرها و روستاهای این شهرستان واگذار شده است و بیش از ۶ کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب توسعه و اصلاح انجام پذیرفته است .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : با توجه به عدم بارش های مناسب نزولات جوی در سال های اخیر و افت شدید آب های زیر زمینی و همچنین افت آبدهی چاه های آب شرب، این شرکت در راستای تامین آب شرب سالم و بهداشتی مشترکین اقدام به حفر ۸ حلقه چاه و همچنین تجهیز ۲ حلقه چاه نموده است .

سلطانی با اشاره به اینکه منابع آبی محدودی در اختیار داریم و برای جلوگیری از هدر رفت آب اقدامات موثری باید انجام دهیم افزود : در همین راستا و برای جلوگیری از این امر مهم ۳ باب مخازن نشت یابی شده و عملیات مربوطه نیز انجام گرفته و همچنین ۹۴۰ دستگاه کنتور خراب مشترکین تعویض شده است .

رئیس هیئت مدیره شرکت با بیان اینکه تامین آب شرب سالم و بهداشتی مشترکین در ۲۴ ساعت شبانه روز خط قرمز ماست افزود : در یکساله اخیر ۱۷ الکتروپمپ چاه ها را برای برقرای آب پایدار تعویض کرده ایم .

وی افزود : نزدیک به ۳۲ میلیون متر مکعب آب برای مصرف مشترکین در طول یکسال تولیده شده و در همین مدت بیش از ۹ میلیون متر مکعب فاضلاب جمع آوری و تصفیه شده است .

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه عوامل اجرایی شرکت خاطر نشان کرد: شرکت آب و فاضلاب بعنوان یکی از بازوهای دولت در امر خطیر خدمت رسانی به مردم شریف تمام سعی ،تلاش و کوشش خود را در این زمینه بکار گرفته و در جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام قدم بر خواهد داشت .

 

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.