• ۴
image_pdfimage_print

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب خوی گفت :

نزدیک به ۲ هزار خدمت شرکت آب و فاضلاب خوی  بصورت الکترونیکی انجام شده است


معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : خدمات الکترونیک، خدماتی دو طرفه است که از طریق اینترنت و فضای مجازی به کاربران خدمت رسانی می کند و هدف آن ارائه سریع خدمات و انجام سریع کلیه امور بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، رعنا قدردان گفت : به منظور توسعه دولت الکترونیک و طرح تکریم مراجعان، بیش از ۲۲ نوع خدمت غیرحضوری توسط این شرکت در پورتال شرکت و دفاتر پیشخوان به مشترکان ارائه می‌شود.

قدردان افزود : از ابتدای سالجاری یک هزار و ۶۸۲ خدمت بصورت الکترونیکی به مشترکان ارائه شده است که از این تعداد ۶۷۲ مورد درخواست انشعاب جدید آب و فاضلاب و یک هزار و ۱۰ مورد نیز خدمات پس از فروش را در بر میگیرد.

وی تصریح کرد : از ابتدای امسال ۲۵۰ هزار و ۱۵۵ فقره قبض در قالب پیامک به مشترکین ارسال شده است .

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی خاطر نشان کرد : از سال ها قبل در ارائه خدمات به صورت غیر حضوری والکترونیک بحث های بسیاری وجود داشت و برخی خدمات کم و بیش از سوی دولت و ادارات به صورت الکترونیک درآمد و در آن روز ها کمتر کسی فکر می کرد که این خدمات به چه میزان مفید خواهد بود. اما با وجود شیوع بیماری کرونا و جا خوش کردن آن در کشور اهمیت این موضوع بسیار زیاد و برای همه روشن شد

قدران ادامه داد : کاهش هزینه‌های دولت، صرفه‌جویی در وقت و انرژی، کاهش فساد اداری و افزایش سطح آگاهی مردم، ایجاد اشتغال توسط بخش خصوصی، اجرای عدالت اجتماعی با استفاده از شفافیت و دسترسی به اطلاعات ، کاهش شکاف دیجیتال بین بخش‌های روستایی و شهری ، گسترش عدالت اجتماعی و اقتصادی در بین بخش‌های دورافتاده، بهبود شرایط اقتصادی و فراهم کردن فرصت‌های اقتصادی برای جوامع محروم ازمزیت های مهم تحقق دولت الکترونیک است.

گفت: علاوه بر سامانه یادشده، درگاه‌های دیگری شامل میز خدمت حضوری، میز خدمت الکترونیک و سامانه پاسخ‌گویی ۱۲۲ برای ارائه خدمات به مشترکان شهرستان خوی نیز برقرار است.

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.