• ۱۰
image_pdfimage_print

قطع انشعابات غیر مجاز در راستای عدالت اجتماعی

رئیس اداره آب و فاضلاب ناحیه یک شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  گفت: شناسایی و برخورد جدی با مشترکان غیرمجاز آب در دستور کار این اداره است و انشعاب آب افرادی که اقدام به استفاده انشعاب غیرمجاز و مخفیانه از شبکه آب شرب کرده بودند، قطع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی، صادق صمدزاده گفت: گروه‌های شناسایی و قطع انشعاب های غیرمجاز از ابتدای سال در این اداره فعال تر شده و با فعالیت پی در پی این گروه‌ها انشعابات غیرمجاز آب شناسایی‌ و جمع آوری شده است.

وی با اشاره به اینکه شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز آب و برخورد با متخلفان در راستای تحقق عدالت اجتماعی صورت میگیرد، افزایش هزینه‌های جاری شرکت، ایجاد خسارتهای مالی، هدر رفت حجم زیادی از آب شرب و ایجاد مشکلات جدی در ارائه خدمات مطلوب به مشترکین را از جمله مشکلات ایجاد شده وجود انشعابات غیرمجاز آب عنوان کرد.

صمدزاده خاطرنشان داشت: کسانی که به صورت غیر مجاز اقدام به برداشت آب از شبکه می نمایند، علاوه برعدم پرداخت هزینه دریافتی و افزایش سهم آب بدون درآمد ، با تجاوز به حقوق دیگر مشترکان، شبکه را با اتصال غیر استاندارد در معرض خطر آلودگی قرار می‌دهند؛ به همین خاطرجهت احقاق حق عامه موضوع شناسایی انشعابات غیرمجاز با حساسیت ویژه دنبال می‌شود.

 

رئیس اداره آب و فاضلاب ناحیه یک شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از همکاری نیروی انتظامی در همراهی ماموران شناسایی انشعابات غیر مجاز تقدیر کرد و افزود : با همراهی پرسنل فراجا گامی مهمی در شناسایی و قطع انشعاب غیر مجاز برداشته شده است .

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.