• ۷
image_pdfimage_print

آغاز حفر یک حلقه چاه در روستای حاجتکده شهرستان خوی

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از حفاری یک حلقه چاه در روستای حاجتکده از محل طرحهای عمرانی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، توحید احمدی گفت : به دنبال درخواست اهالی و شورای اسلامی روستای حاجتکده مبنی بر تحت پوشش قرار گرفت از خدمات شرکت آب و فاضلاب ، این شرکت با بررسی های کارشناسی اقدام به شناسایی نیازهای جدید برای این روستا پرداخت .

احمدی تصریح کرد: بعد از کارشناسیهای انجام شده حفر یک حلقه چاه ، اجرای خط انتقال و شبکه توزیع ، احداث مخزن در دستور کار قرار گرفت که در مرحله اول عملیات حفاری یک حلقه چاه روستای مذکور آغاز شده است .

وی گفت : سیاست شرکت آب و فاضلاب تحت پوشش قرار دادن روستاهای غیر تحت پوشش است و در این زمینه با شوراها و دهیاریهای روستاها رایزنی های لازم انجام شده است .

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت اظهار داشت :اقدامات این شرکت از جمله تشکیل پرونده برای هر خانوار ، شناسایی منابع تامین آب شرب روستا برای تامین آب ، بررسی تاسیسات و تجهیزات آبرسانی از جمله مخزن ذخیره ، شبکه های آبرسانی و خط انتقال آب و … انجام شده و پس از طی مراحل مربوطه این رروستا تحت پوشش خدمات شرکت قرار خواهد گرفت .

 

احمدی یادآور شد: آب به عنوان یک نعمت الهی از نقش مهمی در پیشگیری از مهاجرت مردم از روستاها ایفا کرده و با افزایش زیرساخت های آبرسانی، شاهد مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها خواهیم بود.

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.