• ۲۱
image_pdfimage_print

بمناسبت هفته عفاف و حجاب از بانوان شرکت آب و فاضلاب خوی تجلیل بعمل آمد

باحضور حجت الاسلام و المسین شریفی نماینده ولی فقیه در سپاه خوی ، سرهنگ آقای جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خوی ، سرهنگ احمدنژاد فرمانده بسیج ادارات و کارمندی ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی و جمعی از همکاران از بانوان شرکت بمناسبت هفته عفاف و حجاب تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، در این مراسم حجت الاسلام و المسین شریفی نماینده ولی فقیه در سپاه خوی ضمن تبریک هفته عفاف و حجاب و قدردانی از زحمات بانوان شاغل در شرکت، در سخنانی حجاب را به معنی پوشش بیرونی و عفاف را به معنای پوشش درونی برشمردند و حجاب را تنها مختص زنان جامعه ندانستند.

 ایشان با تأکید بر نقش  تاثیر گذار زنان کارمند در جامعه گفت: حضور بانوان مؤمن با حجاب برتر اسلامی در عرصه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی به‌خصوص در نقش یک کارمند یکی از روش‌های موثر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه می باشد.

وی با بیان اینکه عفاف و حجاب یکی از عوامل مهم موفقیت بانوان مومن مسلمان در جامعه است، گفت: عفاف و حجاب شکل دهنده روابط صحیح اجتماعی و تقویت کننده روابط عاطفی در خانواده است.

در ادامه مدیر عامل شرکت گفت: گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه یک امر ضروری و غیر قابل انکار است و نیاز به کار فرهنگی مداوم و مستمردارد.
یداله سلطانی  با بیان این مطلب که نقش حجاب و پوشش اسلامى در سلامت خانواده ها بسیار مهم و ضروری است، گفت: زنان  با رعایت حجاب اسلامی در  عرصه های مختلف  دو شادوش سایراقشار جامعه فعالیت می کنند. اهمیت حجاب و پوشش اسلامی تا جایی است که خداوند متعال در بسیاری از سوره های قرآن از آن به عنوان یک ضرورت یاد می کند .
وی  افزود : حجاب همواره بخشی عمده از رسالت انبیاء و اولیاء ادیان و علما بوده است به طوری که حجاب و پوشش اسلامی و به تبع آن، حفظ نظام خانواده نیز از آن رو ارزش دارند که تامین کننده سعادت آدمی و منشاء قرب الهی هستند..

در ادامه  با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از بانوان تجلیل بعمل آمد .

در خاتمه جلسه با اهدای لوحی از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان خوی از زحمات و تلاشهای مدیرعامل شرکت تقدیر شد .

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.