• ۲۰
image_pdfimage_print

رفع اتفاق شبکه آبرسانی در شهر خوی

شکستگی لوله آزبست ۲۰۰میلی متری با تلاش و جدیت نیروی های اتفاقات اداره بهره برداری شرکت آب و فاضلاب خوی رفع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ،پیرو گزارش واصله مبنی وقوع اتفاق در شبکه آبرسانی  واقع در میدان امام حسین  ،  سریعاً اکیپ حوادث و  اتفاقات به محل مذکور اعزام و پس از انجام هماهنگی لازم و با تلاش بی وقفه نسبت به تعمیر و بازسازی لوله آسیب دیده اقدام  و این خط بار دیگر در مدار بهره برداری قرار گرفت.

با توجه به بازدید میدانی و پیمایش شبکه توزیع  توسط کارشناسان بهره برداری و نیروهای اتفاقات ، شکستگی خط در اثر فرسودگی  مشخص گردید.

با توجه به شرایط خاص زمانی ایجاد شده و افزایش مصرف مشترکین، اکیپ اتفاقات به سرعت به محل مراجعه نموده و عملیات رفع شکستگی در حداقل زمان ممکن انجام شد.

لازم به توضیح است که شبکه آبرسانی میدان امام حسین  از خطوط اصلی شبکه آبرسانی شهر خوی بود که با قطع این خط حدود ۲ هزار  خانوار معادل ۶ هزار نفر دچار قطعی آب شدند و همکاران اداره بهره برداری با دقت و سرعت لازم در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به رفع اتفاق موجود اقدام کردند.

گفتنی است در مواقعی که شکستگی رخ می دهد عملا امکان اطلاع رسانی قبلی در خصوص قطعی آب وجود ندارد.علی ایحال شرکت آب و فاضلاب خوی  وظیفه خود می داند از بردباری و متانت اهالی مناطق دچار قطعی آب قدردانی نمایید.

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.