• ۹
image_pdfimage_print

رسوب زدایی خطوط انتقال و شبکه توزیع روستای چشمه شهرستان خوی

رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی گفت : رسوب زدایی خطوط انتقال و شبکه توزیع در روستا‌های چشمه بخش ایواوغلی شهرستان خوی  انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، محرم زینال زاده گفت: به دنبال گرفتگی لوله های شبکه توزیع و انتقال آب روستای چشمه، عملیات رسوب زدایی لوله ها انجام شد.

زینال زاده در ادامه با توضیح اینکه افت فشار و قطع ناگهانی آب روستا‌ی چشمه به رغم آبرسانی سیار مستمر، سبب بُروز مشکلات حاد در روستا‌های مذکور شده و زندگی را برای مردم سخت و طاقت فرسا کرده بود؛ افزود: بخاطر اهمیت موضوع، با برگزاری جلسه اضطراری مدیریت بحران در شرکت، ضمن شناسایی حجم عملیات تصویب و اجرا شد.

وی ادامه داد: گستردگی حجم رسوب، نیاز به رسوب زدایی متر به متر لوله‌ها را اجتناب ناپذیر کرده بود که این موضوع، باعث دشوار شدن کار و طولانی شدن زمان عملیات می‌شد و در صورت لوله گذاری جدید، نیاز به اعتبار بالایی داشت .

رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی تصریح کرد : در شرایط کنونی و با استفاده از توان اداره و کمک اهالی روستا  با کمترین هزینه رسوبزدایی صد در صدی خط انتقال و شبکه توزیع روستا‌ی مذکور انحام شد.

زینال زاده در پایان از صبر و شکیبایی روستائیان در همکاری با شرکت آب و فاضلاب در طول مدت انجام عملیات رفع مشکل، قدردانی کرد.

 

 

 

 

 

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.