• ۹

مشترکین ما را در ارائه خدمات غیر حضوری یاری کنند

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : در راستای مدیریت سبز و به منظور تسریع در تحویل قبوض آب الکترونیکی به مشترکان  و همراهی شهروندان قبوض کاغذی شرکت آب و فاضلاب خوی از مدتها قبل  حذف شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، رعنا قدردان گفت : جلوگیری از اتلاف وقت مشترکان یکی از مهمترین مزایای پرداخت غیرحضوری قبوض آب  در این شهرستان  است.

قدردان تصریح کرد پس  از دریافت پیامک قبض  پرداخت غیرحضوری قبوض آب از  طریق مختلف من جمله  خودپرداز، اینترنت و تلفن بانک اطلاعات مربوط به این قبوض در کمترین زمان ممکن به شرکت آب و فاضلاب ارسال می‌ شود.

وی گفت : لازمه دریافت پیامک قبض ثبت تلفن همراه مشترکین در سامانه جامع خدمات مشترکین شرکت است که بعد از قرائت و ثبت بلافاصله به مشترک ارسال می گردد .

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خوی ضمن مهم دانستن ثبت شماره همراه مشترکین و همچنین صحت شماره همراه خاطر نشان کرد : در سالجاری نزدیک به ۵ هزار مورد صحت سنجی شماره تلفن همراه مشترکین را انجام داده ایم و مابقی در حال انجام است .

قدردان  گفت : مشترکینی که منزل مسکونی یا واحد تجاری خود را تازه خریداری کرده  و یا اجاره کرده اند می توانند با استفاده از روشهای ثبت شماره تلفن همراه ، تلفن همراه خود را در سامانه ثبت کنند تا مشکلی جهت دریافت پیامک قبض آب خود نداشته باشند .

وی راههای ثبت شماره تلفن همراه مشترکین را مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت ، مراجعه به پرتال شرکت و سامانه CRM، استفاده از کد دستوری ، مراجه حضوری ، اعلام شماره به کنتور نویس و تماس با واحد ارتباطات مردمی ۱۲۲ شرکت اعلام کرد .

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.