بیش از یکهزار و ۳۰۰ فقره انشعاب آب و فاضلاب در شهرستان خوی واگذار شد

معاون خدمات مشترکین و در آمد شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : تا پایان خرداد امسال، یکهزار و ۳۲۳ فقره انشعاب آب و فاضلاب در این شهرستان واگذار شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، رعنا قدردان افزود: ۴۰ درصد از این تعداد را انشعاب‌ فاضلاب و ۶۰درصد را انشعاب آب تشکیل می‌دهد

وی بیان کرد: در سه  ماهه سالجاری ۵۲۴ فقره انشعاب فاضلاب به مشترکان واگذار شده و ۷۱۰ فقره انشعاب فاضلاب نصب شده است.

وی تعداد کل انشعاب های فاضلاب در شهر خوی را حدود ۴۵ هزار و ۶۸۴ فقره اعلام کرد و بیان کرد: در حال حاضر بیش از ۶۷ درصد شهر خوی تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارد

قدردان اظهار کرد: رویکرد آب و فاضلاب خوی تشویق مردم به استفاده از شبکه مدرن فاضلاب است.

معاون خدمات مشترکین و در آمد شرکت با اشاره به واگذاری ۷۹۹ فقره انشعاب آب در سه ماهه سال جاری بیان کرد: ۱۹۶ فقره انشعاب آب واگذار شده مربوط به روستاهای شهرستان و ۶۰۳ فقره نیز در شهرهای تحت پوشش شرکت واگذار شده است.

وی با تاکید بر اهمیت دریافت حق انشعاب گفت: مشترکان باید قبل از هرگونه ساخت و ساز نسبت به خرید حق انشعاب آب اقدام کنند

قدردان با بیان اینکه نصب انشعاب آب و فاضلاب بدون مجوز این شرکت جرم محسوب می‌شود، گفت: با متخلفان این حوزه برخورد قانونی صورت می گیرد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت گفت: نصب انشعاب‌های آب و فاضلاب به شکل قانونی و با مجوز، باعث دوام هرچه بیشتر اتصالات و انشعابات خواهد بود.

قدردان اظهار کرد: هر مشترکی که انشعاب آب دارد و در آن منطقه، امکان واگذاری انشعاب فاضلاب موجود است، طبق قانون باید نسبت به خرید انشعاب فاضلاب اقدام کند.

وی یکی از مشکلات حوزه مشترکان در خوی را وجود حفره های خالی انشعاب فاضلاب عنوان کرد و گفت: با تلاش همکاران، حفره های خالی شناسایی و با ارسال پیامک یا اخطار کتبی، مشترکان را نسبت به خرید انشعاب فاضلاب مطلع می کنیم که روند خوبی را در این خصوص شاهد هستیم.

معاون خدمات مشترکین و در آمد شرکت اظهار داشت: در راستای ارائه خدمت در دولت الکترونیک، خدمات مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شده و به صورت الکترونیکی انجام می شود و از جمله مزایای این طرح می توان به  تمرکز زدایی در واگذاری فعالیت ها، کاهش هزینه رفت و آمد و کاهش بار ترافیکی، تسریع در انجام کارها و عدم حضور مراجعان به مراکز اداری شرکت اشاره کرد.

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.