تلاش بی وقفه همکاران در رفع شکستگی شبکه اصلی توزیع آب شهرک ولیعصر

رئیس اداره آب و فاضلاب ناحیه ۱ شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  از رفع شکستگی شبکه توزیع آب شرب با سایز ۱۱۰ میلیمتر واقع در شهرک ولیعصر خوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، صادق صمدزاده با اعلام خبر فوق گفت : شکستگی ایجاد شده در شبکه توزیع آب شرب واقع در شهرک ولیعصر که منجر به قطع آب شرب گردید  با همت و تلاش بی وقفه و شبانه روزی اکیپ اتفاقات این اداره در اسرع وقت مرتفع گردید .

 وی با بیان فعالیت های صورت گرفته درجهت رفع این شکستگی افزود : پس از وقوع اتفاق بلافاصله اکیپ حوادث و اتفاقات به همراه تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام و در راستای کاهش هدر رفت آب با تلاش اکیپ اتفاقات اداره آب و فاضلاب ناحیه ۱ شکستگی مذکور  بر طرف شد.

رئیس اداره آب و فاضلاب ناحیه ۱ شرکت ضمن تقدیر از مردم شریف شهرک که با صبر و بردباری ما را در انجام وظایف همراهی‌ کردند تا بتوانیم در اسرع وقت این مشکل را برطرف کنیم بیان کرد : تلاش خدمتگزاران شما در صنعت آب و فاضلاب تداوم ارائه خدمات بی وقفه و جلب رضایت شما شهروندان عزیز می باشد.

وی در پایان با بیان اینکه که انجام تعمیرات شبکه در این اداره به روز  می باشد ازشهروندان درخواست کرد به محض اطلاع از هرگونه حادثه در انشعابات،  شبکه های توزیع وخطوط انتقال با سامانه ارتباطات مردمی ۱۲۲  شرکت آب و فاضلاب تماس تا نسبت به رفع آن اقدام گردد.

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.