شرکت بیش از ۳۰۰ نفر در کارگاه های برگزار شده به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب

 

کارشناس مسئول دفتر روابط عمومی و اموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی و موسسه هنری ترسیم خیال ۶ کارگاه آموزش هنری در طول هفته صرفه جویی با موضوع صرفه جویی و مدیریت مصرف آب برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، مجید خلخالی گفت : کارگاه های برگزار شده در رشته های فبک ، سفالگری ،نقاشی خط ، اوریگامی ، نقاشی و قصه گویی برگزار شد و شاهد استقبال بی نظیر کودکان و نوجوانان در این کارگاه ها بدیم بطوری که در طول هفته صرفه جویی ۳۷۰ نفر در این کارگاه ها شرکت کردند .

خلخالی هدف از برگزاری این کارگاه ها را آشنایی کودکان با مدیریت مصرف آب عنوان کرد و افزود : آموزشهای شیوه ها و روشهای صرفه جویی در مصرف آب به شکل نوین و علمی ، مشارکت کودکان و نوجوانان در بحث ها ، اظهار نظر کردن آنها و احساس مسئولیت کودکان و نوجوانان از دستاوردهای این کارگاه ها بود .

وی با اشاره به وضعیت کم آبی در کشور و شهرستان خوی تصریح کرد : این کارگاه ها فرصت مناسبی برای کودکان و نوجوانان بود که علاوه بر شرکت در کارگاه های مختلف از وضعیت کم آبی و روشهای جلوگیری از هدر رفت آب اطلاع یابند .

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.