برگزاری کارگاه آموزشی فبک به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب

 

از سوی دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی و همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب ،کارگاه آموزشی فبک  با موضوع « صرفه جویی در مصرف آب » در کتابخانه عمومی ۱۵ خرداد خوی  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، در این کارگاه آموزشی کودکان بعد از شنیدن بخشی از داستان با نام لیلی و شیر آب به اظهار نظر و بیان دیدگاه های خود پرداختند و با روشهای صرفه جویی در مصرف آب آشنا شدند و در آخر نیز داستان کامل قرائت شد.

کارشناس مسئول دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت گفت : در این دوره مبانی و روشهای مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب به روش فبک به کودکان آموزش داده شد .

مجید خلخالی  با اشاره به ویژگیهای آموزشی فبک (فکرپروری برای کودکان ) تصریح کرد: در این روش چون حضور و مشارکت پررنگ کودکان وجود دارد و خودشان بطور مستقیم در بحث شرکت می کنند در درک واقعیت ها اثر مستقیم دارد .

خلخالی خاطر نشان کرد : کلاسهای فبک  این فرصت را به کودکان  می دهد که آرای خود را با دیگران در میان بگذارند، گوش کردن را یاد بگیرند، آزادی بیان و با هم فکر کردن را تجربه کنند، به رشد ذهنی خود کمک کنند، شیوه تفکر انتقادی را تمرین کنند، درک خود را عمیق تر کنند، به پیامدهای عقایدشان خوب فکر کنند، پیشداوری هایشان را در مورد خود بشناسند و مزایای بالقوه رویکردهای مختلف به یک موضوع را دریابند.

گفتنی است شرکت آب و فاضلاب خوی در طول هفته صرفه جویی در مصرف آب هر روز یک کارگاه با موضوع مدیریت مصرف آب برگزار خواهد کرد.

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.