به مناسبت سالروز آزاد‌سازی خرمشهر ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی و شورای اداری شهرستان  با حضور در مزار شهدای خوی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، با آرمان های والای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی؛ یداله سلطانی در این مراسم گفت: امنیت امروز ما مدیون جانفشانی و از خود‌گذشتگی شهدای والامقام است.

سلطانی  افزود: شهدا با نثار جان خود، درخت تنومند انقلاب‌اسلامی را آبیاری کردند و امروز به درخت تنومندی تبدیل شده‌است که دشمنان از سایه آن وحشت دارند. وی با بیان اینکه بهترین خدمت به شهدا و تجلیل از ایثارگری‌های آنان، پایبندی به اهداف و ارزش‌های مورد قبول شهدا و گام برداشتن در جهت آرمان‌های آنان است، اظهار داشت: شهدا با نثار جان خود، امنیت و استقلال را به ما هدیه دادند و اکنون وظیفه ما حفظ این دستاوردها و خدمتگزاری به مردم است.

مدیر عامل شرکت با بیان اینکه خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم، ادای دین به شهدای انقلاب اسلامی‌است، گفت: شهدا با نثار خون خود، از انقلاب و آرمان‌های نظام جانانه دفاع کردند و امروزه وظیفه مسئولان است که ادامه دهنده راه آنان باشند.

image_pdfimage_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.